778 80 50 50

www.autosklad-hk.cz

Služby

MYTÍ EXTERIÉRU A INTERIÉRU  VOZIDEL

(auta, motorky,karavany, letadla, dodávky, nákladní vozy, autobusy

RENOVACE ZAŠLÝCH SVĚTLOMETŮ

STROJNÍ LEŠTĚNÍ - korekce laku 

OCHRANA LAKŮ (VOSKOVÁNÍ, KERAMIKA hobby)

ODSTRAŇOVÁNÍ POLEPŮ

DEZINFEKCE INTERIERŮ A KLIMATIZACE ozonem

USKLADNĚNÍ PNEUMATIK

Pro firmy

Nabízíme naše služby firmám a společnostem, které vlastní jedno i více firemních vozů k jejich pravidelné údržbě. Tím, že jsou naše služby parního mytí a čištění vozů mobilní, po domluvě vaši firmu navštívíme a na parkovišti, v podzemní garáži či na jiném vámi určeném místě se postaráme o kompletní péči vašich vozů. Stačí si jen vybrat z nabídky parních programů, nebo z jednotlivých služeb uvedených v sekci CENÍK SLUŽEB.(při více vozidlech a dlouhodobé spolupráci smluvní ceny) Neztrácejte čas dojížděním na nejbližší běžné automyčky, pozvěte si parní automyčku, aby sama dojela k vám.

Pokud však nemáte vhodné místo pro čištění, radi Vás pozveme do našeho zázemí na Jeremenkově ulici v Šumperku ve dvoře čerpací stanice Venatrade.

Čas vždy přízpůsobíme na přání zákazníka (noční služby)


 

Kontaktujte nás

PODÍVEJTE SE SAMI, JAK PARNÍ MYČKA FUNGUJE!

FOTOGALERIE

Jak čištění parou funguje?

Parní mytí je moderní mobilní a ekologická forma mytí vozidel. Základem je velmi výkonný parní stroj, který dokáže vyprodukovat  pod velkým tlakem až 9 bar. suché páry. Tato pára má skvělé čistící a desinfekční vlastnosti. Teplo a tlak vytvářející páru má silný čistící účinek, který odstraňuje hrubou špínu, mastnotu, olej, dehet, ptačí trus a mízu ze stromů. Pomocí páry tak lze velmi dobře mýt vozidla z venkovní i vnitřní části. Tento proces je velmi podobný ručnímu mytí, ze kterého převzal všechny výhody, jako je - kvalitu, pečlivost, šetrnost.